הדפסה תלת מימדית של צעצועים

עולם צעצועי הילדים הוא עולם מגוון מאוד וגם כזה שהולך ומתפתח עם השנים. אם בעבר הצעצועים שלנו בתור ילדים היו מוגבלים ומאוד פשוטים, כיום יש לילדים אופציות רבות של צעצועים מפתחי מחשבה, כיפיים, אלקטרוניים ופיזיים כאחד. לכל ילד קטן ממוצע כיום יש ארגז צעצועים עצום, שמגיע מהרצון הבלתי פוסק של ההורים לקנות. ובכן, בסופו של דבר, הילד לא משתמש במרבית הצעצועים שלו, הרבה מהם הולכים לאיבוד, ויש תחושת מיצוי מהירה מכיוון שהכל דומה ונראה אותו הדבר.

כדי לשדרג את ארגז הצעצועים של הילד צריך לפנות לכיוון מעט שונה ויוצא דופן, שנקרא הדפסה בתלת מימד של צעצועים. הדפסה בתלת מימד או הדפסה d3 היא הדפסה של חומרים פיזיים בשיטה של שכבה על גבי שכבה עד לקבלת מוצר מוגמר. ניתן לייצר הדפסה תלת מימדית ממגוון עצום של חומרים, ובעיקר לקבל תוצאות מרשימות של אלמנטים שכל אחד יכול ליצור. אם בעבר המדפסות התלת מימדיות היו בשימוש רק במפעלים ומוסדות, כיום כל אחד יכול לקנות מדפסת ולהתחיל ליצור.

מדפסות תלת מימדיות אינן קשות לשימוש עבור מרבית האנשים, שגם כך מתעסקים בטכנולוגיה בדרך זו או אחרת ביום יום, אם כי יש צורך להתמקצע ולהבין את הקונספט. כיום ניתן לקחת קורס הדפסת תלת מימד במוסד מקצועי ולצאת עם כל הכלים על מנת להתחיל ולהדפיס בבית. ההדפסות יכולות להיות בכל נושא, מכלי בית, דרך אלמנטים של נוי ועד רחפנים ואפילו צעצועים לילדים. ניתן להגות צעצוע, להעלות אותו על המחשב האישי ולייצר אותו בעלות אפסית מיד לאחר מכן.

כיף וזמן איכות

הקורסים מאפשרים כמה מסלולים, החל מהדפסה פשוטה ועד עיצוב מקצועי לחלוטין. מכיוון שמדובר בתחום חדש יחסית, אפשר לייצר יתרון באמצעות הקורס גם בתחום התעסוקתי. אין כל ספק שהתחום ילך ויתפתח עם השנים והרבה מאוד צעצועים ואלמנטים שונים העשויים מהדפסה תלת מימדית יהיו דומיננטיים מאוד. ניתן לייצר צעצועים קטנים וקומפקטיים וגם צעצועים גדולים ומתוחכמים יותר בסגנון טיסנים או סביבונים.

יש כיף גדול ביצירה של משהו עם הילד, ואם הוא נהנה מהתהליך ומהתוצר הסופי, מתקבל פה דבר מיוחד מאוד של זמן איכות ויצירה משותפת. מדפסת תלת מימדית יכולה לייצר שעות של כיף בבית, במקביל להתמקצעות חשובה ואפילו חיסכון בכסף, שכן החומרים של ההדפסה התלת מימדית הם אינם יקרים. אלמנטים מרכזיים בחינוך כוללים יצירה, חיסכון, כיף וזמן איכות משותף עם המשפחה, ומדפסת תלת מימדית טובה יכולה לתת את כל האלמנטים הללו יחד.

קבלת כלים פרקטיים בקורסים ייעודיים היא תמיד טובה, ולבטח אם היא תורמת גם למשפחה, גם לחסכון וגם לתעסוקה. מדפסות תלת מימד הם ההווה, ויותר מכך, הם גם העתיד, כך שכדאי להקדים את הטרנד, ולהתחיל ליהנות ממוצר שעתיד לשלוט בכל משרד ובית בשנים הקרובות.

למידע נוסף

×
×

עגלת קניות