מדפסת תלת מימד מומלצת

השדרוג הטכנולוגי שעבר העולם בשלושים השנים האחרונות הוא פשוט בלתי נתפס. נסו לתאר את החיים שלכם בתחילת שנות ה-90, ללא מחשב ביתי או אינטרנט, או בתחילת שנות ה-2000, ללא טלפונים סלולריים חכמים. העולם ממשיך ומשתדרג ונותן עוד ועוד אופציות טכנולוגיות לא רק לאנשים עשירים, אלא גם לאנשים פרטיים. אחד השדרוגים המרגשים ביותר שכבר נמצא בתהליך האצה הוא זה שמאפשר הדפסה תלת מימדית. מדפסות תלת מימדיות מאפשרות להדפיס כלי מטבח, כלי בית, צעצועים ועוד אין ספר אלמנטים קטנים שיכולים להיות מעוצבים ומותאמים אישית.

המדפסות התלת מימדיות הן עדיין לא פריט שנמצא בכל בית, וכולנו עדיין נמצאים בעידן הדפסות הלייזר של נייר. עם זאת, השימושים הם מעט שונים ולא רחוק היום בו הדפסה תלת מימדית ביתית תהיה דבר טריוויאלי. כאשר מבררים לגבי מדפסת תלת מימד מחיר ועלויות אפשר לראות שיש כמה סוגים של מדפסות והסכום אינו גבוה כפי שנהוג לחשוב. למעשה, מדפסת תלת מימד יכולה לייצר חסכון גדול, שכן קנייה של מוצרים כמו מחזיק לסבון וצעצוע קטן לילדים נחסכים והאפשרויות הן פשוט בלתי נגמרות.

בחיפוש אחר מדפסת תלת מימד למכירה ניתן לראות שיש מספר מקומות בהם אפשר להצטייד במדפסת איכותית, אם כי יש לבצע סקר שוק לפני. לאור המגוון הרחב, יש הבדל גדול בין המדפסות הנחותות לבין המדפסות האיכותיות יותר, ולכן, כאשר מבצעים את ההשקעה, עדיף ללכת עד הסוף ולבחור מדפסת איכותית שתעשה עבודה טובה ומהירה יותר, וכזו שהתוצרים שלה יהיו עמידים יותר. חשוב גם להבדיל בין מדפסת תלת מימד תעשייתית לבין מדפסות ביתיות, שכן לאדם הפשוט אין צורך במדפסות ענקיות שצריכות לייצר רכיבי ענק, אלא ברוב המקרים, מדובר במדפסת קטנה לצרכי יצירה ופנאי.

לרכב על הטרנד

מבין כל האופציות של מדפסות איכותיות, בולטות שלוש מדפסות ספציפיות. מדפסת craftbot היא מדפסת העתיד בכל הנוגע לעולם התלת מימדי, שכן היא מציגה מערכת צירים ליניאריים מדויקות מבלי לפגוע במהירות ההדפסה. המדפסת היא בעלת נפח הדפסה גבוה וראש הדפסה כפול. מחיר המדפסת הזו נע בין כ-6,000 שקלים ועד כ-14 אלף שקלים. מדפסת creality 3d היא מדפסת ששינתה את עולם ההדפסה התלת מימדית לאור קלות השימוש והמחירים הנוחים הזולים (החל מ-1,500 ועד כ-6,000 שקלים). מדפסת ultimaker היא המדפסת האיכותית והיקרה ביותר לשימוש פרטי ותעשייתי, כאשר המחירים נעים בין 11,000 ועד 30 אלף שקלים.

כאשר מחפשים מדפסת תלת מימד מומלצת צריך לבצע סקר שוק איכותי ומקיף. חשוב להגדיר את הצרכים וגם לשוחח עם אנשי מקצוע על מנת להגיע למדפסת האידיאלית במחיר הנכון. הדפסה תלת מימדית צפויה להפוך בשנים הקרובות לפעולה שנעשית כמעט בכל בית לישראל. הדבר הנכון הוא לרכב על הטרנד ולקנות מדפסת איכותית לפני כולם, כדי להצליח להתמחות ולהתמקצע בצורה טובה.

 

חומרי גלם למדפסות תלת מימד שיכולים לעניין אותך:

×
×

עגלת קניות