האתר תקנון

תוכן האתר

התמונות באתר, בקטלוג וביתר הפרסומים, נועדו להמחשה בלבד. למרות המאמץ המושקע כדי שהמידע המצוי באתר יהיה מלא ומדויק, עשויות ליפול בו טעויות או שגיאות בתום לב. D.I.Y 3D-Priting שומרת לעצמה את הזכות לתקן כל טעות שכאמור קרתה בתום לב.

אספקה

זמן אספקה עד 3 ימי עסקים, ימי עסקים לא כוללים שישי שבת, ערבי חג וחגים. משלוחים מחושבים בהתאם לסך משקל ההזמנה, במפורט להלן: עד 1 ק”ג – 44 ש”ח, עד 15 ק”ג – 54 ש”ח, עד 25 ק”ג – 61 ש”ח, עד 35 ק”ג – 95 ש”ח. במידה ונבחר איסוף עצמי, יש לבצע תיאום מראש וכתובת איסוף תינתן בפני הלקוח בעת התיאום.

מדיניות החזרים

ניתן להחזיר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, בתנאי שלא היה שימוש במוצר והוא לא נפגם, באריזה המקורית שטרם נפתחה ובצירוף קבלה מקורית. את המוצר יש להחזיר לכתובתו של הספק ממנו נרכש המוצר.

במקרה של ביטול העסקה, יושב הסכום ששולם בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הגבוה. החזרת התמורה, תיעשה באותו אופן שנעשה בו התשלום; היה התשלום בכרטיס אשראי, יזוכה כרטיס האשראי של הלקוח.

פרטית וסודיות המידע

הפרטים שימסרו ע”י המשתמש לצורך ביצוע הרכישה ישמרו על ידי D.I.Y 3D-Printing בהתאם לחוקי הגנת הפרטיות. D.I.Y 3D-Printing מבוססת SSL להצפנת המידע והבטחת פרטיות הלקוח ברכישה מקוונת.

מחיר

מחירו של מוצר המופיע באתר כולל מע”מ (אלא אם צוין אחרת).

אחריות

בהתאם למדיניות שנקבע למוצר עצמו.

בברכה,

צוות DDD CENTER

×
×

עגלת קניות